Szkolne eliminacje do Gminnego Teleturnieju pt. Mistrz Intelektu

24 kwietnia 2024 roku w Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się międzyszkolny Teleturniej pt. Mistrz Intelektu. W związku z nadchodzącym wydarzeniem w naszej szkole 18 kwietnia br. odbyły się eliminacje.

Organizatorzy szkolnego etapu są rozentuzjazmowani, ponieważ liczba uczniów chcących przystąpić do konkursu z roku na rok jest coraz większa. Śmiało więc można wysnuć wniosek, że teleturniej cieszy się dużą popularnością i zyskuje nowych sympatyków.

Do konkursu przystąpiło ochoczo jedenaścioro uczniów, oto oni: Dawid Janeczek (kl. IV), Karol Kordek (kl. IV), Gabriel Mika (kl. IV), Oliwia Martyńska (kl. IV), Arkadiusz Górka (kl. V), Joanna Bieniek (kl. VI), Eva Özcan (kl. VI), Patryk Pyzik (kl. VI), Tomasz Rosa (kl.VI), Igor Sokolenko (kl. VI) oraz Damian Szafraniec (kl. VI). Szkolne eliminacje zostały podzielone na trzy tury, podczas których uczestnicy odpowiadali na wybrane przez siebie pytania z puli od 1 do 100. Uczniowie rywalizowali ze sobą, sprawdzając swoją wiedzę z wielu dziedzin nauki i trzeba przyznać, że radzili sobie rewelacyjnie.

Ostatecznie, do gminnego etapu zakwalifikował/a się: Dawid Janeczek, Karol Kordek, Eva Özcan, Patryk Pyzik i Tomasz Rosa. Jesteśmy przekonani, że nasi uczniowie świetnie zaprezentują się podczas środowego teleturnieju.

Podczas konkursu komisji, w składzie: Wiktoria Nykiel - Prząda, Adrianna Wojcieszek oraz Krzysztof Żurek, udało się wyłonić Szkolnego Mistrza Intelektu, którym została Patryk Pyzik. Natomiast miejsce II zajął Tomasz Rosa. na podium znalazła się także Eva Özcan. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, z kolei zwycięzcom życzymy powodzenia na dalszym etapie intelektualnych rozgrywek.