EVA ÖZCAN laureatką III Międzynarodowego Konkursu Historycznego

W piątek 26 kwietnia 2024 r. w siedzibie Narodowego Banku Polskiego w Warszawie odbyła się Uroczysta Gala podsumowująca III Międzynarodowy Konkurs Historyczny ,,Śladami historii Polski – skąd nasz ród”.

Dzień Ziemi w naszej szkole

22 kwietnia 2024 r. w naszej szkole zorganizowano obchody Dnia Ziemi. Organizatorami tego wydarzenia byli członkowie Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z opiekunami p. Dagmarą Kobos, p. Grażyną Fudalej oraz p. Wiktorią Nykiel - Prząda. Główną prowadzącą była...

Szkolne eliminacje do Gminnego Teleturnieju pt. Mistrz Intelektu

24 kwietnia 2024 roku w Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się międzyszkolny Teleturniej pt. Mistrz Intelektu. W związku z nadchodzącym wydarzeniem w naszej szkole 18 kwietnia br. odbyły się eliminacje.

Konkurs recytatorski ,,Wiosna wierszem malowana”

W dniu 18 kwietnia Julia Bieniek i Oskar Lipchardt z naszego Przedszkola  wzięli udział w I Gminnym Konkursie Recytatorskim ,,Wiosna wierszem malowana” zorganizowanym w Publicznym Przedszkolu w Przyborowie.

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Angielski jest fun-tastyczny”. Zadanie nr 6.

Uczniowie klas 1-3 pod okiem nauczyciela języka angielskiego wykonali kolejne, ostatnie już zadanie w ramach projektu. Tym razem było to zadanie zatytułowane „Let’s play”.

Tradycje Świąt Wielkanocnych

Dnia 27 marca 2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Konkurs Małopolska Marzanna

21 marca 2024 r. w Ośrodk2u Konferencyjno – Wystawienniczym Kasztel w Szymbarku, podczas imprezy „Pożegnanie zimy”, wręczono nagrody w konkursie Małopolska Marzanna. Konkurs organizowany jest przez Skansen Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku.